Techniczny Scrum Master™
(TSM™)

Szkolenie techniczne dla Scrum Masterów, których zespół wytwarza oprogramowanie. Szkolenie pozwala lepiej zrozumieć techniczny aspekt pracy zespołu oraz wskazuje w jaki sposób Scrum Master może wspierać Deweloperów na każdym etapie cyklu życia oprogramowania.

Techniczny Scrum Master™

Scrum Master zgodnie z opisem roli w Scrum Guide nie musi posiadać wiedzy technicznej. Jednocześnie z naszych rozmów z członkami Zespołów Scrumowych i zdaniem liderów podejścia zwinnego wynika, że nawet niewielka wiedza techniczna Scrum Mastera bardzo pomaga w komunikacji z zespołem i lepszym zrozumieniu przeszkód, z jakimi zmagają się Deweloperzy. To trochę jak bycie pomocnikiem kucharza - nie musisz wiedzieć jak ugotować danie, ale warto wiedzieć na czym polega blanszowanie lub infuzja.


Najlepsi Scrum Masterzy, z którymi miałem do czynienia, poświęcają część swojego czasu na pełnienie roli trenera technicznego dla swojego zespołu. Niestety, wydaje się, że większość Scrum Masterów tego nie robi. Dla mnie jest to stracona szansa, ponieważ zaangażowanie w trening techniczny może zespołowi ogromnie pomóc, a jednocześnie ułatwić Ci spełnianie pozostałych obowiązków Scrum Mastera."

Bass Vodde 
(twórca frameworka LeSS)

Zapraszamy Cię serdecznie na 2 dniowe szkolenie, którego celem jest przybliżenie prostym językiem technicznego świata inżynierii oprogramowania.

Każdy uczestnik pozna w "lekko strawnej" formie tajniki pracy programisty, testera, analityka i inżyniera DevOps, doświadczy czym jest pisanie kodu, w czym pomaga Git, dlaczego dług techniczny ma krótkie nogi, w jaki sposób testują oprogramowanie najbardziej efektywne zespoły Scrumowe. 

Szkolenie Techniczny Scrum Master dostarczy Ci praktyczną wiedzę i umiejętności, które zwiększą Twoje rezultaty pracy z zespołami oraz pozwolą zdobyć przewagę na coraz bardziej konkurencyjnym rynku pracy.

Najbliższe szkolenie

Szkolenia jest dedykowane dla Scrum Masterów, Agile Coachów oraz wszystkich osób pragnących zdobyć podstawową wiedzę o wytwarzaniu oprogramowania. 

 • intensywne 2 dniowe szkolenie online
 • Data: 14 -15.11 .2023 (wtorek - środa)
 • Start o 9:00, zakończenie około 17:00
 • Koszt: 1 699 zł netto

Ilość miejsc ograniczona

zAPISZ SIĘ Powiadom mnie o innych terminach

14-15 
listopad

cena: 
1 699 zł

Galeria

Na szkoleniu otrzymasz "pigułkę" niezbędnej, starannie wyselekcjonowanej wiedzy, którą z powodzeniem wykorzystasz w pracy z swoim zespołem. 

Praktyka czyni mistrza, zatem w trakcie szkolenia będziesz mieć okazję doświadczyć pracy programisty i lepiej zrozumieć problemy jakie są z nią związane. 

Branża rozwoju oprogramowania jest pełna tajemniczego słownictwa i terminów. Na szkoleniu poznasz wiele takich słów, a Twoja komunikacja  z Deweloperami osiągnie nieznany dotąd poziom. 

Najefektywniejsza nauka jest zawsze przez zabawę, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie dużo ciekawych, aktywizujących zadań. Nuda? To nie na naszych szkoleniach!

Szkolenie jest dedykowane dla:

 • Scrum Masterów i Agile Coachów , którzy pracują na codzień z zespołami rozwiającymi oprogramowanie
 • osób zmieniających branżę na rozwój oprogramowania
 • każdego zainteresowanego inżynierią oprogramowania w zwinnych zespołach

Nie wiesz czy to szkolenie jest dla Ciebie? 

Napisz do nas

Trenerzy

agileFit - to  nasz duet Marcin Kępka i Mariusz Baranowski.   Jesteśmy praktykami, którzy pragną dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem ze "zwinną" społecznością. Trudne pytania i niekonwencjonalne pomysły to nasza siła, która pcha nas i nasze zespoły do zwycięstwa. 

Marcin Kępka

Agile Coach & Scrum Master z sercem do ludzi i cierpliwością do zmian.

Od ponad 20 lat pracuję w IT w obszarze wytwarzania oprogramowania. Miałem okazję pomóc wielu zespołom na ich drodze do efektywności poprzez holistyczne spojrzenie na proces wytwórczy oraz nasze ludzkie, czasami zapomniane - potrzeby. 
Przez wiele lat byłem też programistą, pracującym (często nocami) we własnym start-upie. To doświadczenie pozwoliło mi zupełnie inaczej spojrzeć na pracę zwinnych programistów oraz Scrum Mastera, wyposażonego w wiedzę techniczną. 

Mariusz Baranowski

Certyfikowany Scrum Master & freak agilowy 

 Mocno wierzę, że nieefektywna komunikacja jest najczęstszym problem spotykanym w zespołach i organizacji, a jednocześnie najmocniej ona wpływa na ich sukces. Dlatego tworzę zgrane i zmotywowane zespoły zdolne do stawienia czoła biznesowym wyzwaniom.

Więcej o nas dowiesz się na stronie

O nas

Koszt szkolenia

Koszt szkolenia zawiera:

 • 2 dniowe szkolenie online (z przerwą na obiad)
 • materiały szkoleniowe 
 • certyfikat ukończenia szkolenia TSM™
 • świetną zabawę i naukę w doborowym towarzystwie

Ilość miejsc ograniczona

zAPISZ SIĘ

1699 zł
netto

Pytania

  Śmiało do nas napisz, z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie!

agileFit
Marcin Kępka & Mariusz Baranowski

Napisz do nas

Jeśli masz pytania zadzwoń do nas pod numer: 519 520 878

Contact us

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.