Profesjonalne Mierniki Agile™

dowiedz się więcej

 10.10.2023 (online)
Poznaj szeroki wachlarza mierników stosowanych przez zwinne organizacje i zespoły, przećwicz w praktyce interpretację i podejmowanie decyzji opartych na faktach. Unikalne szkolenie, na którym zdobędziesz cenne na rynku kompetencje.

Techniczny Scrum Master™

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 14-15.11.2023 (online)
Szkolenie techniczne dla Scrum Masterów pracujących z zespołami wytwarzającymi oprogramowanie. Poznaj w praktyce podstawy inżynierii oprogramowania i wejdź na nowy poziom wspierania zespołu Scrumowego. Napisz swój (być może pierwszy w życiu) kawałek kodu!

Efektywny i zmotywowany 
zespół

dowiedz się więcej

4-5.12.2023​ (stacjonarne - Warszawa)
Wybierz się z nami w podróż przez tajniki motywacji, nowoczesnego przywództwa, konkretnych narzędzi i technik budowania efektywnych zespołów. Lekko strawnie podaną teorię będziesz utrwalać w praktycznych ćwiczeniach, które po szkoleniu z powodzeniem zastosujesz w swoim zespole.

Scrum w praktyce - 
Mine4Scrum

dowiedz się więcej
brak terminów na szkolenie otwarte, tylko indywidualna oferta
Scrum w wirtualnej rzeczywistości gry komputerowej, gdzie uczestnicy wcielają się w rolę Deweloperów budujących miasteczko ScrumTown. Łączyc rozproszone zespoły i dając okazję do wspólnej nauki Scruma, integracji oraz zabawy.

Skalowany Scrum w praktyce - Mine4Scaled

dowiedz się więcej
brak terminów na szkolenie otwarte, tylko indywidualna oferta
Rozbudowany i wciągający warsztat z wykorzystaniem gry komputerowej, w której kika zespółów na raz uczy się i doświadcza pracy w skalowanym frameworku (Less, Nexus, SoS, czy autorskim).

Scrum w praktyce - 
Lego4Scrum

napisz do nas
brak terminów na szkolenie otwarte, tylko indywidualna oferta
Nauka poprzez zabawę, czyli wcielamy się w zespół Scrum-owy i budujemy iteracyjnie  z klocków Lego niezwykłe i zadziwiające interesariuszy budowle. Czy może lepszy sposób na zrozumienie na czym polega zwinność ?

Efektywny zespół - 
Lego4Teams

Napisz do nas
brak terminów na szkolenie otwarte, tylko indywidualna oferta
Co to znaczy "efektywny zespół"? Na tych warsztatach sprawdzimy to w praktyce, odkrywając przy okazji co nas motywuje i sprawia że jako zespół przenosimy przysłowiowe góry.

Nie znalazłeś szkolenia dla siebie?

Skontaktuj się z nami. Nasze dedykowane, zaprojetkowane dla Twojej organizacji szkolenia to najefektywniejsza i najbezpieczniejsza droga do wprowadzenia zwinnych metod w działanie. Nasze doświadczenie w tworzeniu, skalowaniu zespołów agile i transformacjach cyfrowych pozwoli Ci na uniknięcie wielu kosztownych błędów. 
Ucz się razem z nami! 

Pytania

  Śmiało do nas napisz, z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie!

agileFit
Marcin Kępka & Mariusz Baranowski

Napisz do nas

Jeśli masz pytania zadzwoń do nas pod numer: 519 520 878

Napisz do nas

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.