Profesjonalne Mierniki Agile™


dowiedz się więcej

 27.03.2023 (online)
Poznaj szeroki wachlarza mierników stosowanych przez zwinne organizacje i zespoły, przećwicz w praktyce interpretację i podejmowanie decyzji opartych na faktach. Unikalne szkolenie, na którym zdobędziesz cenne na rynku kompetencje.


Efektywny i zmotywowany 
zespół

dowiedz się więcej

 17-18.04.2023​ (stacjonarne - Warszawa)
Wybierz się z nami w podróż przez tajniki motywacji, nowoczesnego przywództwa, konkretnych narzędzi i technik budowania efektywnych zespołów. Lekko strawnie podaną teorię będziesz utrwalać w praktycznych ćwiczeniach, które po szkoleniu z powodzeniem zastosujesz w swoim zespole.


Scrum w praktyce - 
Mine4Scrum

dowiedz się więcej

15.05.2023 (online)
Scrum w wirtualnej rzeczywistości gry komputerowej, gdzie uczestnicy wcielają się w rolę Deweloperów budujących miasteczko ScrumTown. Łączyc rozproszone zespoły i dając okazję do wspólnej nauki Scruma, integracji oraz zabawy.


Skalowany Scrum w praktyce - Mine4Scaled

dowiedz się więcej

12.06.2023 (online)
Rozbudowany i wciągający warsztat z wykorzystaniem gry komputerowej, w której kika zespółów na raz uczy się i doświadcza pracy w skalowanym frameworku (Less, Nexus, SoS, czy autorskim).


Scrum w praktyce - 
Lego4Scrum

napisz do nas
brak terminów na szkolenie otwarte, tylko indywidualna oferta
Nauka poprzez zabawę, czyli wcielamy się w zespół Scrum-owy i budujemy iteracyjnie  z klocków Lego niezwykłe i zadziwiające interesariuszy budowle. Czy może lepszy sposób na zrozumienie na czym polega zwinność ?


Efektywny zespół - 
Lego4Teams

Napisz do nas
brak terminów na szkolenie otwarte, tylko indywidualna oferta
Co to znaczy "efektywny zespół"? Na tych warsztatach sprawdzimy to w praktyce, odkrywając przy okazji co nas motywuje i sprawia że jako zespół przenosimy przysłowiowe góry.

Nie znalazłeś szkolenia dla siebie?

Skontaktuj się z nami. Nasze dedykowane, zaprojetkowane dla Twojej organizacji szkolenia to najefektywniejsza i najbezpieczniejsza droga do wprowadzenia zwinnych metod w działanie. Nasze doświadczenie w tworzeniu, skalowaniu zespołów agile i transformacjach cyfrowych pozwoli Ci na uniknięcie wielu kosztownych błędów. 
Ucz się razem z nami! 

Pytania

  Śmiało do nas napisz, z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie!

agileFit
Marcin Kępka & Mariusz Baranowski

Napisz do nas

Jeśli masz pytania zadzwoń do nas pod numer: 519 520 878

Napisz do nas

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.